Menu

Widzi mnie się

Blog o wszystkim - mimo braku takiej kategorii, bo nie lubię być szufladkowana

Ciekawa data

widzimniesie

Dziś mamy fajną datę: 11.1.17. Same jedynki i jedna siódemka uznawana za szczęśliwą :) Więc chyba wybiorę się na jakieś zakupy. Może "upoluję" coś fajnego taniej ;) A jak nie to kupię sobie na pocieszenie kolejną płytę Andrea Bocelliego, na którego mam ostatnio tzw. fazę, ku utrapieniu rodziny... przynajmniej sądząc z ich min. Przypuszczalnie wkrótce dostanę nową MP3, bo w starej po dwudziestu paru minutach niewymienialna bateria mi pada. A może nawet jakieś konkretne słuchawki :)

Wczoraj dziecko zrobiło małą imprezkę dla koleżanek i kolegów. Ponoć bawili się świetnie. Sądząc po bałaganie w pokoju, rzeczywiście zabawa była przednia. Nawet nie ocalał pięknie pozwijany poświąteczny papier w rolkach, którego nieopatrznie nie wrzuciłam do szafy i który - miałam nadzieję, że wykorzystam w przyszłym roku. Posłużył ponoć najpierw za bazuki, później za miecze do pasowania rycerstwa, a następnie za jakiś rodzaj kija, którym się rozbrykana dziatwa zdzielała... A wydawałoby się, że już wyrośli z takich zabaw.

Wkrótce koniec semestru. Nauczyciele zaczynają wystawiać oceny, a dzieciaki w panice robią jakieś projekty i poprawiają oceny ze sprawdzianów. Moje dziecko, choć przez ten krótki czas wykazuje wręcz niezwykłą kreatywność, systematyczność i zapał do nauki. W tym roku postanowił sobie, że zostanie mistrzem czytania i rzeczywiście ilość książek wypożyczonych z biblioteki (i co ważne - przeczytanych w całości) jest imponująca. Może też się powinnam wziąć za czytanie, bo ostatnio sobie trochę odpuściłam... Tak, zdecydowanie, niech to będzie moje noworoczne postanowienie.

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • angelikamabzika

    otworzyłaś mi oczy :) na datę.
    Mnie dzis olsnio - mowie sobie aaaa moze gdyby tak zaczac nowe zycie? zawalczyc o siebie? I tak robie postawilam sobie wyzwanie / postanowienie :) cwiczenia cwiczenia bo ostatnio jestem strasznie zmeczona i moglabym spac caly dzien i noc, ale zycie jest zbyt piekne by przespac je! wiec mam sile i dzialam. Wieczorkiem wskocze w strój i pocwicze z Ewką! Postanowilam tez pisac bloga :) moze poznam jakas bratnia dusze? moze mi sie uda kogos zainsporowac swoim tekstem /? kto wie:) moze data ma znaczenie :) buziaki

  • widzimniesie

    Dziękuję, bardzo się cieszę i życzę Ci powodzenia i wytrwałości. Ja ćwiczę od ponad 2 miesięcy. Zaczęłam ze względu na bóle kręgosłupa, ale okazało się, że to świetnie robi też na obwód brzuszka :) Już się przyzwyczaiłam i nie zamierzam przestać. Życzę Ci też wejścia na etap przyzwyczajenia. Później będzie już łatwo :)

© Widzi mnie się
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci