Menu

Widzi mnie się

Blog o wszystkim - mimo braku takiej kategorii, bo nie lubię być szufladkowana

Uff, jak gorąco

widzimniesie

Uff, jak gorąco. Bez klimy trudno wytrzymać. Nawet w nocy nie da się przewietrzyć.

Dania jadnogarnkowe

widzimniesie

W końcu zaczęłam się lepiej odżywiać i przestałam tyć. Co prawda obiady mam te same przez 2-3 dni, ale za to zdrowsze. Urozmaicenie jest w weekend, a na co dzień gołąbki, leczo, gulasze, ratatuje, klopsiki w sosie i zupy. Lepsze to niż gotowce ze sklepów i nie idzie tak w obwód jak na szybko smażone placki.

Mam nadzieję, że pogoda utrzyma się i będzie taka sama w przyszłym tygodniu, kiedy to nastanie szczęśliwy czas urlopu :)

Na pierogach, racuchach

widzimniesie

Sezon urlopowy w tym roku oznacza więcej pracy, bo trzeba nadgonić za nieobecnych. Wpadam więc do domu później niż zwykle i bardziej głodna. Nie ma czasu na gotowanie zdrowych dań. Pożeram więc pierogi, racuchy, naleśniki czy placki ziemniaczane i już czuję to w obwodzie... Lato... A miało być tak pięknie... Chyba zacznę gotować wieczorami, żeby było do odgrzania następnego dnia...

Niby...

widzimniesie

Dziś niby świat się wydaje piękniejszy, bo deszcz wyostrzył kolory. Jest zielono, bardzo zielono, a to że niebo zasnuły jasno szare chmury to trudno. Szary w różnych odcieniach jest przecież modny od wielu sezonów... Tyle, że mimo tego "niby", czuję się taka jakaś wypompowana, bez energii. Mam nadzieję, że to tylko efekt niewyspania, bo przez nadmiar obowiązków rzeczywiście ostatnio niewiele śpię. Oby do weekendu. Jest szansa, że w niedzielę nadrobię.

Z innego tematu: wyczytałam ostatnio, że szparagi potrafią urosnąć naprawdę spore i przypominają wtedy iglaka... I tak mnie korci, żeby zasadzić takiego w ogrodzie...

Czy u Was też jest taka piękna pogoda?

widzimniesie

Czy u Was też jest taka piękna pogoda? 

Bo u mnie jest boska: +22 stopni C, błękitne niebo, żadnego wiatru.

Po pracy zamierzam zrobić kilka rzeczy, a mianowicie kupić wiosenną kurtkę i nowe baleriny, bo obecne mi się za bardzo rozczłapały, poprać i pochować zimowe rzeczy.

Ale to po pracy, a teraz trzeba do niej wracać :)

Miłego dnia.

© Widzi mnie się
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci